Martin má za sebou spoustu televizních rolí, z těch výraznějších jmenujme např. roli prince Jaromíra v televizní pohádce Anička s lískovými oříšky z roku 1993.

Vedlejší roli - Petra Knappa v třídílném seriálu České televize - Agentura Puzzle. Ačkoliv námět byl zajímavý, zpracování nebylo zrovna šťastné, nicméně se díky tomuto seriálu Martin objevil po dlouhé době v televizi a možná díky tomu dostal další nabídky na natáčení.

Malá role ho čekala také v seriálu Pojišťovna štěstí, kde si zahrál policistu, který vyšetřuje autonehodu jednoho z hlavních hrdinů - Tomáše Krause (Miroslav Etzler).

Další role, opět v nováckém seriálu, Místo v životě. Tentokrát se Martin představil jako jeden z "hajzlíků", kteří mají zastrašit hlavního hrdinu Jana Kadlece (Ondřej Vetchý). (kdo jste to sledoval, tak Martinova nejlepší scéna je ve čtvrtém díle, kde ho vyslýchají v policejním autě:)

Za zmínku stojí určitě i ta v Ulici - bankovní úředník René, epizody 729-730, 731-732 a myslim i 735-736
(jj,spousta lidí mi říká, že sem magor:))

Nejnovější rolí je potom MUDr. Ota Kovář v Ordinaci v růžové zahradě 2, kde se Martin objevil poprvé před prázdninami, v díle nazvaném - Kominíci nosí štěstí. Od září se na něj můžeme těšit pravidelně každé úterý a čtvrtek, pokud se nepletu :-)
Nová série Futuramy - obrázek

Nová série Futuramy - obrázek

Tak sem včera koukala po dlouhý době na Primu Cool a co nevidim... upoutávku na novou sérii Futuramy a to už od příštího týdne, pokud se nepletu, tak od středy 25.8.2010.
Tak sem nestihla premiéru v pátek 26.3. ale nahrála sem si to:-) Martin hraje doktora Ludvíka Rantla, pardon, docenta Rantla ;-) Víc nebudu prozrazovat, nebo možná jenom to, že ho tam pan Kercl trošku pozlobí...
kdyby nešel ten odkaz, tak díl si můžete přehrát na www.ceskatelevize.cz, kde si najdete odkaz na seriál Poste restante a tam už si jenom vyberete z nabídky. Nic těžkýho:-) Jo a ta scéna s Martinem přijde až po půlce. Tak ať se vám líbí:-)
Na Čt 1 začíná od pátku 26.2. 2010 nový seriál Karla Smyczka, Poste restante. V odkaze se dozvíte všechno o natáčení, hercích, můžete se podívat na film o seriálu, který vám přiblíží průběh natáčení, použité triky a skoro na konci uvidíte i scénu s Martinem a bystrému znalci plzeňských herců určitě neuteče ani Jan Maléř:-) Takže příjemnou zábavu...
zdroj foto: www.ceskatelevize.cz
Doufam, že je to  správnej odkaz. Ke konci TN by měla bejt reportáž o mistrovství ve Woodkopfu a Martin to prkno držel na hlavě hodně dlouho:-)   No mně to teda spustit nejde ani z různejch pc, tak sorris všem8-((
nová práce pro Novu - obrázek

nová práce pro Novu - obrázek

mam puštěnou televizi ale nevnímam a najednou slyšim Martina, tak zvednu oči a on mluví jakoby vypravěče nebo jak se jmenuje ta funkce ... prostě občas řekne nějakou důležitou větu :-) akorát teda mi příde ten hlas moc hlubokej a takovej sekanej, ale to byl možná záměr, kdoví?... Martin:-) zdroj fotky: www.nova.cz

Proč jsem navštívil(a) tyhle stránky?

ze zvědavosti (2504 | 20%)
ani nevím (2411 | 19%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one