Info z rozhlasu

Info z rozhlasu - obrázek

Info z rozhlasu - obrázek

Takže informací z neděle se vám zachtělo? Nu dobrá. Vezmeme to trochu pohádkově :-)
Bylo nebylo... jednoho krásného dne jsem se vydala na hrad Český rozhlas, abych navšítívila rozmluvu mezi panem Bernáškem a dvěma zástupci známého rodu - králem Milošem Stránským a jeho synem princem Martinem Stránským.
K hradu mířili i další, většinou dříve narození poddaní. Hradní stráž nás pozdržela v hale, bylo nutno vyčkat příjezdu královského kočáru:-) (který byl černý a táhlo ho něco kolem 192 koní:-D)
Před druhou hodinou odpolední nám stráž umožnila vstup do velkého činoherního sálu, kde jsme netrpělivě vyčkávali příchodu rozmlouvajících... a opravdu, něco málo po 14. hodině vstoupil do sálu rázným krokem pan Bernášek doprovázen oběma hosty. Po krátkém přivítání se slova ujal starší a zkušenější Miloš Stránský. Hovořil o svých začátcích u hereckého dvora, o zážitcích spojených s kralováním v Jihlavě a o návratu do Plzně.
K povídání se samozřejmě přidal i nejmladší z trojice "princ" Martin Stránský. Zavzpomínal na své dětské herecké začátky, rozhodnutí zvolit DAMU a společné působení s tatínkem v Jihlavě.
Asi po hodině jsme my, diváci a posluchači měli možnost zeptat se na to co nás zajímá. Po odpovědích nadešel čas na veselé historky. Ale ty nebudu prozrazovat, počkejte si na vysílání :-)
Tak a teď už vážně:-) Bylo to super rozptýlení z nedělního netěšení se na nadcházející týden a bylo milý dozvědět se o Stráňovi něco novýho. Po skončení jsem na Martina počkala, popřála mu k narozeninám a předala mu těch něco málo vzkazů, co mi přišly na mailik. Měl radost. Aspoň doufam, že to jenom nehrál :-D
11.02.2009 15:52:38
willik256

Proč jsem navštívil(a) tyhle stránky?

ze zvědavosti (2504 | 20%)
ani nevím (2411 | 19%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one