Tak ..., protože mě místo inteligentních otázek na Martina napadají samý blbosti, rozhodla jsem se zapojit i vás :-) Tady dole by měla bejt diskuze, kam byste snad mohli psát svoje rozumný dotazy. 
A předem děkuju za vaše příspěvky...
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2815"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Vagínu
Jakou hudbu máš nejraději?
Jakou hudbu máš nejraději?
Návlekový materiál je základem výbavy každé korálkářky.
to wendy: Facebook zde:

http://www.facebook.com/pages/Martin-Str%C3%A1nsk%C3%BD-Official/372742802777036



nebo taky tady:

http://www.facebook.com/groups/49349114826/
Zdravím,prosím moc o tel.č.nebo jeho facebook.Díky.W.smiley
wendy
Zdravím Callie - info najdete tady: http://stranskymartin.webgarden.cz/muzete-mit-i-vy nebo tady: http://stranskymartin.webgarden.cz/dabing

admin
Dobrý den, chci se zeptat jestli je někde seznam Martinem načtených knih. Ted jsem doposlouchala Stieg Larssona a je to naprosto NESKUTEČNÉ. smiley, Zkusila jsem poslouchat po panu Stránské další 4 různé knihy , různých "čtečů" , ale nic . Potřebuji dalšííííí. Moc a moc děkuji, za tento zážitek, kdy jsem dojela autem z Brna a seděla jsem další půl hodinu na parkovišti a nechtěla vystozpit než to skončí. Prosím pokračujte i v této činnosti. ještě jednou děkuji.
callie
Az kdyz seberou vasi oblibene serialove postave jeji hlas, uvedomite si, jak strasne se vam libil hlas predchozi, a jak byl ten chlap s tim hlasem desne sexy - a ted s tim novym hlasem uz to neni on:) Timto dekuji za vsechny ty filmy a serialy, ktere Martin nadaboval. At se dari:)
Všechno nejlepší k narozeninám! Hodně zdraví, štěstí a osobních i pracovních úspěchů!!! přeje Maruška :-)
Před několika lety jsem pomáhal za barem v Činohernim klubu v Plzni v době konání Divadelního festivalu.Poznal jsem tam spoustu super lidí,jak herců,tak i zaměstnanců divadla.Na všechny moc rád vzpomínám.Na Honzu Maléře,Andrejku Černou,Jirku Untermúllera,"Hada",kluky od kulis a hlavně Martina Stránského.Je to bezva chlap i když mě mrzí,že mi neodpovídá na SMSky ani na Facebooku.Nemám zájem ho otravovat,třeba si na mě nemůže vzpomenout,i když jsme spolu zažili spoustu legrace.Jsem ten tmavší ,silnej pingl,co jezdil z Rokycan za tehdy ještě kamarádem Petrem kuchařem do Činoheráku.Chtěl bych tě Stráňo pozdravit a říct,že jsem hrdej,že tě znám.Vojta
vojta

Proč jsem navštívil(a) tyhle stránky?

ze zvědavosti (2504 | 20%)
ani nevím (2411 | 19%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one