co je dotazník? no každej jste ho už někdy určitě vyplňoval, no a Stráňa ten první webovej vyplnil dne 1.10.2008 ... nečekejte žádný důležitý informace, spíš sou to blbinky co mi jen tak napadly a říkala sem si, že by mohla bejt sranda se na ně ptát zrovna Martina
Ahoj, mala by som otázku ohľadom dabovania Dr.Housea... či máte niečo spoločné s touto postavou, či sa Vám páči ako sa postava Housa vyvíja.. ďakujem :) Tatiana
Společný máme určitě druh humoru a jeho vývoj se mi líbí, zrovna se chystam na dabování nové řady, tak se těším co bude :)
Je Dr. House pořád jednou z těch nejoblíbenějších dabingových postav?
Tak už ho dabuju dlouho, už ho znam, takže je to jednoduchý.
Dobrý den jen jsem se chtěla zeptat jestli budete na podzim v Praze hrát v divadle pod palmovkou? Moc děkuji Jarka
Určitě ano, kromě stávajících her visí ve vzduchu dva nové tituly o kterých jsme se s ředitelem divadla Petrem Kracikem bavili. Režie by se měl ujmout Emil Horváth. Tak uvidíme jak to dopadne.
Dobrý den, měla bych několik otázek. Proč právě divadlo? Jak Vám chutná Plzeň? Ztotožňujete se s Dr. Housem? Divím se, že jste v Ordinaci nechodil o holi. Milli
Proč divadlo? Protože nic lepšího neni.
Plzeň pokud jde o pivo, tak neznám lepší a pokud jde o město, tak je pořád co zlepšovat.
V Ordinaci jsem myslím za Kováře a ne za House :)
Dobrý den:) Zajímalo by mě, jaké v nejbližší době plánujete hrát představení v plzeňském divadle.Děkuji:) Lidu
Tak teď 10.6. budou mít premiéru Enigmatické variace a v další sezoně se chystá Macbeth, kde bych měl mít titulní roli.
Proč by si nás pozval zrovna na Enigmatické variace a co si vlastně máme představit pod slovem enigmatické?
Tak enigmatické znamená neuchopitelné, záhadné, jak je to i vysvětleno v samotné hře. A určitě se přijďte podívat, protože je to zajímavej příběh, je to báječně napsaný a ačkoliv tam vystupujou jenom dvě figury, je to klasickej milostnej trojúhelník.
Jak se ti zkoušelo?
Dobře, bylo to zvláštní, ale příjemný. Když hrajete dva, tak je to vlastně jeden z nejmenších útvarů, pak už tam můžeš být jenom sám, ale zkoušení je příjemný, když si rozumíte.
Jaké výhody má Divadelní klub, kde hraješ v přímé blízkosti diváků. Hraješ v klubu rád?
(smích) Není tam za co se schovat, diváci nám kompletně vidí do kuchyně. Balancování na hraně tohohle rizika mě baví.
Co nového pro nás chystáš?
Tak teď dabuju slovenský seriál Dr. Ludsky, který koupila TV Prima. V televizi poběží od 20. června.

Dotazník ze dne 31.3. 2009 - obrázek

Dotazník ze dne 31.3. 2009 - obrázek

Lucie Kopecká, vnučka paní Naděždy Kopecké se ptá jestli se pamatuješ na své první angažmá v Jihlavě a na Ivana Urbánka.           No samozřejmě, že se pamatuju. To byly krásný časy, byli jsme mladí, měli první zaměstnání, byla to bezstarostná léta. A na Ivana vzpomínam v dobrym, to byl moc hodnej člověk, skvělej kolega.

Ke kterému zvířeti by ses připodobnil? Proč?     (smích) Občas asi k medvědovi, protože bych si nejradši někam zalezl, abych nebyl vidět a někdy k delfínovi, být třeba na čtyřech místech najednou...

Který citát považuješ za hluboce pravdivý?    Asi všechny, teda aspoň ty, který jsem četl. V každým je kus pravdy.

Kam jezdíš rád na dovolenou a proč?         K moři a na hory. Na hory nejradši na lyže, i když hory jsou krásný i v létě, ale já radši na ty lyže a k moři už jenom proto, že jsem alergik takže mi to dělá dobře.

Co ti udělá největší radost?     Cokoliv. Jakákoliv maličkost a nemusí to bejt jenom věci. Mně udělá radost i když třeba potkám někoho, u koho vim, že to se mnou myslí upřímně.

Jaké je tvoje oblíbené jídlo a zvládl bys ho uvařit?      (smích) Tak nejradši mam bramborový knedlíky s vajíčkem a cibulkou a když se tam ještě než se to jakoby zatáhne, přidá čerstvá paprika. A i když si ze mě lidi utahujou, tak já tohle jídlo jim nejradši s tatarkou:-) a uvařit to zvládnu:-)

Oblíbená vůně?   Poslední dobou jsem si docela oblíbil, myslim, že se to jmenuje Dunhill - Desire

A z vůní obyčejných by sis vybral jakou? (kytky, vůně jara, zimy...)       No tak vzhledem k tomu, že sem alergik, tak mi zrovna ty kytičky spíš vadí, ale mam třeba hodně rád vůni vypranýho prádla

Jak se těšíš na léto?       Těšim se moc, ale nevim jestli budu mít čas si ho užít, protože bych měl točit film s Jurajem Herzem, což připadá na červenec a pak by taky měl bejt zase Othello. Ale doufám, že to bude lepší než loni, to jsem měl 4 dny volna a k tomu akorát dva víkendy:-(

Věříš na duchy a strašidla? Máš nějaký hrůzostrašný zážitek?  (smích)   Asi jo. Ne teda na strašidla, to bylo možná někdy v dětství. Ale asi kolem nás něco takovýho je. A co se toho zážitku týče, tak při natáčení Agentury Puzzle, kdy jsme byli ve staré štole Hanse Hagena... tam toiž visí taková stará kolejnice a říká se, že kdo do tý kolejnice uhodí kovovou tyčí, tak do roka zemře, je tam dokonce knížka, kam se zapisujou liádi, co na tohle místo přijdou. A zvláštní bylo, že všude v okolních štolách bylo i za naprostýho ticha štábu slyšet kapat vodu, foukat vítr, ale tady u kolejnice bylo naprostý ticho...  (více informací o Hansi Hagenovi a tajemné legendě najdete zde: http://www.moskyt.net/view.php?cisloclanku=2003110404 )

Co si myslíš o Benderovi, teď když jsi s ním strávil tolik času...      
(smích) Bender je úžasně napsaná figura a vůbec celej ten seriál je dobrej. Nevim jestli je to tim, že na to měli dost peněz, takže si s tim mohli pohrát...

No, ono se říká, že jsou to vlastně Simpsonovi pro dospělé.      No on ten seriál byl v Americe původně zaměřenej na teenagery, ale ty příliš nezaujal a úspěch naopak měl u lidí ve střednim věku. Možná proto, jak je skvěle promyšlenej.

Znal si Futuramu už dřív?      Bohužel, neznal. Ono se to šířilo hlavně po internetu a k tomu já se moc nedostanu.

A jak se ti Bentder daboval? Neměl jsi s ním nějaký problém?     Ne. Neměl (začne mluvit jako Bender).... (smích)

Nějaké pracovní novinky? :-)       Měl bych, pokud to vyjde, v létě natáčet válečnej film s Jurajem Herzem. Jmenuje se to Habermannův mlýn. (více info o filmu zde: http://www.tyden.cz/rubriky/kultura/film/juraj-herz-zacal-natacet-drama-ha
bermannuv-mlyn_111854.html
)

 

půjdeš se dneska na sebe podívat na premiéru Pekla s princeznou?  jo, půjdu

nebojíš se až se na tom velkym plátně uvidíš?:-)    nebojim, já už se párkrát na plátně viděl:)

jakou pohádkovou postavou bys chtěl být, kdyby sis mohl vybrat?       asi tim čertem

tvoje nejoblíbenější pohádka:     z těch zahraničních Mrazík a taky mam rád starý kreslený Disneyovky a z českých ta vánoční klasika:  Pyšná princezna apod.

jaký vánoční dárek ti udělal největší radost?    dálniční známka :-)

řekneš kolik si o Vánocích přibral a jak se kil zbavuješ? :-)    tak to nevim, nevážil jsem se:-) ale sportuju takže to snad nebude tak hrozný

dáváš si novoroční předsevzetí?          nedávám

kde se nejčastěji učíš text?       v divadle na zkouškách

který text ti dal nejvíc zabrat a který ti šel naopak "jako po másle" ?                tak nejtěžší je asi v současný době Cyrano a z těch snadnějších, to byl třeba Zabiják Joe, protože tam byl asi jenom jeden monolog, a potom taky text ze hry  Dotyky a spojení, tam jsem měl asi 2,5 věty :-))

neměl jsi obavy z negativních reakcí na Cyrana, když přebíráš štaci po Borisi Rösnerovi, který ho hrál na Palmovce naposledy, že tě diváci a kritika budou srovnávat?      strach asi neni to správný slovo, ale jsem připravenej, že mě budou srovnávat, tak je to koneckonců se všema velkýma rolema, jsem samozřejmě připravenej i na negativní reakce, protože jak se říká: "Není člověk ten, aby se zalíbil lidem všem."  :-)

co nového připravuješ v Plzni?       zatim mam v Plzni volnější tempo, kvůli zkouškám na Palmovce, ale budu hrát v Romeovi a Julii, ale zatim nevim kterou postavu, vim jenom, že Romeo to nebude :-)
oblíbená herečka:  Meryl Streep

film, který jste viděl naposledy: Herci  (více o filmu: http://www.csfd.cz/film/12001-herci-acteurs-les/´)

oblíbená hračka z dětství: papírovej kufřík na hračky, měl barevný lemování a byl na něm medvěd :-))

oblíbené místo: gauč v plzeňském bytě

nej část oblečení: boty


nej hospůdka: U Mansfelda (dobře tam vaří a je tam příjemná obsluha:-)


z čeho máte strach: sám ze sebe

auto X motorka : obojí, ale asi víc auto, je praktičtější... motorka je spíš na hraní:-)

pivo X víno: pivo

hokej X fotbal: hokej

televize X knížka:  v poslední době spíš televize

Shakespeare X Cimrman:
Shakespeare (tuhle odpověď doprovázel bouřlivý smích, ale nevim co je na Shakespearovi tak vtipnýho:-DD )


vaše oblíbené motto: "Nechci se zklamat"

Proč jsem navštívil(a) tyhle stránky?

ze zvědavosti (2504 | 20%)
ani nevím (2411 | 19%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one