Zkrocení zlé ženy, Přišel na večeři

Zkrocení zlé ženy, Přišel na večeři - obrázek

Zkrocení zlé ženy, Přišel na večeři - obrázek

:-) tak na tyhle Vánoce jen tak nezapomenu :-)

 dva dny po sobě jít na Martina do divadla a ještě k tomu na Zkrocenku, kdy jsou herci a hlavně Zdeněk Rohlíček v tak báječnym rozpoložení, že hází jeden "džouk"  za druhym, to se mi už jen tak nepovede... " Stojíte mi na hadrech!" :-D  nebo  "Ty vole, na cos to koukal?!" :-)


Už sem byla potřetí a pokaždý se těšim na pompézní (jiný vhodný slovo mě nenapadlo) příchod Trania alias Lucenzia a jeho: Lamborghini, tortellini, dalajlama a to druhý nevim :( no, parádní to bylo. O výkonech Andrejky ani Martina netřeba mluvit, jako vždycky naprosto dech beroucí pokoukání. A smekám před Tomášem Stolaříkem, i při tý nejdelší a nejrychlejší replice sem rozumněla každý slovo, což se o všech hercích říct nedá. A pořád si pobrukuju to s tou Zubatou... sakra, jak vono to jenom bylo, ne, ja si chci vzpomenout:-(
Pomozte mi někdo. Nemůžu to na netu nikde najít...
No, bylo to suprový pokoukání. Děkuju :-)

A co se druhé hry Přišel na večeři týká - taky dobrý. Fajn hlášky, celkově vtipný, krásný kostýmy. Ale zase do nebe to vynášet nemůžu, za prvý protože tak dlouhej žebřík nemam (já sem tak vtipná :-) a za druhý protože to zase tak úžasný nebylo. Dobrá oddechovka, ale spíš až  tak od druhý poloviny první půlky jestli mě chápete :-) A Martin tam byl jenom chvilku ale zase mu to v tom bílym klobouku hrozně seklo, hm ;-)

No nic, děcka, musim do hajan, ráno brzo vstávam. Tentokrát si spánek dopřeju. Narozdíl od neděle ;-)

28.12.2010 20:11:03
willik256

Proč jsem navštívil(a) tyhle stránky?

ze zvědavosti (2504 | 20%)
ani nevím (2411 | 19%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one