Cyrano z Bergeracu

Cyrano z Bergeracu - obrázek

Cyrano z Bergeracu - obrázek

Ředitel Divadla pod Palmovkou a režisér Cyrana, Petr Kracik o Martinovi řekl: „Martin Stránský, který bravurně zvládl Kukačky, nebo Jagga v Othellovi je ten herec, který může ten pomyslný širák po B. Rösnerovi zvednout a Boris by s tím určitě souhlasil.“ Pana Rösnera jsem v roli Cyrana z Bergeracu bohužel neviděla, Martina ano. Nebudu popisovat celé představení,řeknu vám jenom, že to stojí za to, hlavně konec je skvělej - co se Martinova výkonu týče. Hru vám doporučím, jako ostatně každou, ve které Stráňa hraje:-)
Pod Palmovku se na nového Cyrana přišla podívat spousta hereckých kolegů i z plzeňského Divadla J.K. Tyla a při závěrečné děkovačce, kdy na jevišti stál jen Stráňa jsme mu společnými silami dali jasně najevo co o jeho nové roli soudíme:-) V dobrém, samozřejmě!
No a protože téměř celé divadlo si chtělo Martinovu přítomnost užít i po představení, stala se z divadelní kavárny trochu válka o volný stůl a musim se pochválit, jednu takovou menší bitvu sem vyhrála:-)) Byl to příjemně strávenej večer a Martin byl milej:-)
15.02.2009 21:22:44
willik256

Proč jsem navštívil(a) tyhle stránky?

ze zvědavosti (2504 | 20%)
ani nevím (2411 | 19%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one