těch filmů co Martin nadaboval sou mraky, taky reklamy, seriály, počítačový hry, pohádky na CD atd.
seznam filmů, které za loňský rok Martin nadaboval...

a ten Čtvrtej druh hned na začátku mě dostal, prej je to fakt hnusnej horor, ale asi právě proto mě láká ;-)
Kdo byste měl zájem o koupi DVD britského seriálu Černá zmije z roku 1986 tak na tomhle webu máte možnost. V seriálu jistě poznáte Rowana Atkinsona  a v díle nazvaném Pouta (je obsažen na tomto DVD Černá zmije II) uvidíte i Hugha Laurieho, kterého nadaboval Martin.
Tak sem se dozvěděla (díky Baru:-) , že Martin dabuje postavu Andyho Botwina  (Jason Kirk) v seriálu Tráva z produkce HBO. Něco sem o tom seriálu slyšela, ale zatim sem neměla možnost ho zkouknout. Tak tady aspoň odkaz na podrobnější info.
zdroj foto: internet
Nejkrásnější báje a pověsti - obrázek

Nejkrásnější báje a pověsti - obrázek

...a co bych k tomu říkala, si to přečtěte:-)
zdroj foto: Popron
:-) tak dneska to byla fakt náhodička :-) zvednete telefon, voláte do cestovky kvůli dovolený a koho neslyšíte... Martina :-)  "Dobrý den. Dovolali jste se do cestovní kanceláře xxx. Děkujeme za zavolání..."
 Když k tomu přičteme další  várku rozhlasových i televizních reklam, novou sérii Dr. House a již po několikáté reprízovaný film o filmu Peklo s princeznou, tak si říkám, že Stráňovi zbývá akorát stát se tváří nějakého operátora a bude fakt všude:-D
A o víkendu jsem v krámu potkala paní Zorku Kostkovou. Bylo to fajn. Zvedlo mi to náladu. (to jenom tak nakonec:-)
Právě tak se jmenuje nový film Jana Loučíma, který je věnován Šumavě, tak, jak ji znal a ve svých textech popsal Karel Klostermann. Komentář složený právě z těchto textů četl Martin, což je hlavním důvodem, proč tento film zmiňuji:-) Ale ne jediným. Ačkoliv nejsem zrovna fanda dokumentů, tenhle se mi líbil. Takže pro vás všechny, kdo máte zájem. Bližší info je tady: http://plzensky.denik.cz/kultura_region/clovek-z-raje-vznikl-z-okouzleni20090728.html
A kde DVD seženete? Pokud jste z Plzně: za 109,- Kč v Informačním centru na nám. Republiky v Plzni nebo v produkční firmě G99 - Gemini99 v Prešovské 4, Plzeň, I. patro
A pokud jste ze Sušice: na náměstí s Sušici, v prodejně knih vlevo od radnice při pohledu od Fialků
Sice už neaktuální akce, nicméně je to další čárka na už docela dlouhej seznam rozhlasových upoutávek, které Martin namluvil. Možnost poslechu spotu je v dolní části stránky.
Ti z Vás, kdo máte T-Mobile a chtěli byste překvapit originálním uvítacím tónem, můžete si nastavit Mobil v kanálu, namluvený Martinem. Bohužel přímý odkaz nefunguje, takže si na t-zones v sekci Hudba a zvonění - Uvítací tóny zadejte heslo Mobil v kanálu a měl by vám naskočit rovnou. Mně se to zatim vždycky povedlo:-)
Tak podle tohodle kratičkýho videa to vypadá, že Martin nadaboval i Bendera v PS2. Doufam, že se to dá sehnat i pro PSP, abych ho mohla zabavit synovci a pařit na něm jako dr. House:-)
1

Proč jsem navštívil(a) tyhle stránky?

ze zvědavosti (2504 | 20%)
ani nevím (2411 | 19%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one